Adana Oto Kiralama Hizmetlerimizi Keşfedin

Adana Oto Kiralama Hizmetlerimizi Keşfedin

Adana, coğrafi konumu itibari ile Akdeniz’in en gözde şehirlerinden birisidir. Özellikle sıcak yaz aylarının gelmesi ile birlikte birçok yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan Adana, hava limanlarına da yakın olması nedeni ile ulaşım açısından önemli köprü konumundadır.

 

Özellikle Adana’nın tarihi ve turistik kültürel miraslar anlamında gelişmiş olması, Akdeniz mutfağının birçok leziz yemeklerine ev sahipliği yapması birçok kişinin Adana’ya olan ilgisini artırıyor. Adana’ya hava yolu ile gelen yerli ve yabancı turistler için Adana’yı özgürce gezmek ve Adana’nın keyfini çıkarmaları için Adana oto kiralama hizmetleri sunuyoruz.

 

Sunmuş olduğumuz Adana oto kiralama hizmeti kapsamında araç filomuzu geniş yelpazeli bir şekilde hizmete sunuyoruz. Dileyen müşterilerimiz hava alanındaki ofisimizden dileyen internet üzerinden ve dileyen de Adana’nın çeşitli bölgelerinde bulunan yan ofislerimizden oto kiralama olanaklarımızdan yararlanabiliyorlar.

 

Firmamız Adana oto kiralama firmaları arasında sunmuş olduğu hizmetler ile sektörde ön plana çıkan bir firma olmasından dolayı birçok kişinin tercih nedeni oluyor.

 

Oto Kiralama Hizmet Detaylarımız

 

SEN OTO RENT A CARAraç kiralamak isteyenler internet sitemizi ziyaret ederek sitemizde yer alan birbirinden kaliteli farklı model ve araçlardan beğendikleri ile ilgili detaylı bilgiler ala biliyorlar. Araç kiralamaya karar verilmesi ile birlikte tercih edilen aracın üzerine tıklama yapılarak açılan sayfadan rezervasyon işlemlerine başlayabiliyorlar.

 

Rezervasyon işlemleri yapılırken aracın teslim alınacağı ve teslim edileceği tarihler ile ilgili bölümlerin ayrı ayrı doldurulması gerekiyor. Bu işlemlerin yapılması ile birlikte tercih edilen tarih aralığındaki süre kadar araç kiralama bedelleri müşterilerimizin bilgisine sunuluyor. Ödeme konusunda yapmış olduğumuz kolaylıklar ile rezervasyon işlemi internet üzerinden yapıldığında bu işlem ile birlikte kredi kartı ya da banka kartları ile ödeme zorunluluğumuz olmamasıdır.

 

Rezervasyon yapıldıktan sonra aracın teslim alınacağı gün ödeme yapılması konusunda kolaylıklar sağlıyoruz.

 

Araç Kiralama İşlemlerinde Gerekli Olan Belgeler ve Şartlar

 

Araç kiralama işlemlerini firmamızdan yapmak isteyen müşterilerimizden kiralama işleminin yapılabilmesi için öncelikle sürücü belgelerinin yanlarında olması gerekiyor. Araç kiralamanın birinci kuralın aracın kiralanacağı kişinin bir sürücü ehliyetine sahip olmasıdır.

 

Araç kiralama işlemleri bittikten sonra belirtilen tarih aralığında araç kiralayan kişiye tahsis edilebilir. Müşterilerimiz dilerlerse süreleri bitmeden süreyi uzatma hakkına sahiplerdir. Bunun için süre bitiminden en geç bir gün önce telefon ile sürenin uzatılmasının talep etmeleri yeterli oluyor.

 

Uzatılan sürenin bedeli ise aracın teslim edildiği anda ödenebiliyor. Araç kiralama şartlarımızın başında aracı sadece kiralanan kişinin kullanması ve araçların alkollü ile kullanılmamasıdır.

 

SEN OTO RENT A CAR İLETİŞİM

Kurtuluş Mah. Mücahitler Cad. No : 108/1 Çilem Apt Seyhan / ADANA

+90 322 459 61 20

+90 533 960 28 53

https://www.senotom.com.tr

Share this post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Tıkla Ara
Yol Tarifi
adana seo adana oto kiralama adana rent a car halı yıkama makineleri