Araç Kiralama Bizim İşimiz

Araç Kiralama Bizim İşimiz

Son yıllarda ticari amaçla ya da gezilerde işimizi kolaylaştıran ayrıcalıklı hizmetler arasında araç kiralama alternatifleri de bulunmaktadır. Yurt dışından ya da ülke içinden ziyaretçilerimiz için profesyonel manada hizmet veriyoruz. İşini titizlikle takip eden Adana günlük araç kiralama hizmetleri ile mesafeleri dert etmeyin.

 

KANU RENT A CAR Müşterilerinin taleplerini ön planda tutan Adanada günlük oto kiralama konforlu bir seyahat yaşamanız için her şeyi düşünüyor. Transit sektörü ve sürüş keyfi ile alakalı teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamıza ait araçlar tam donanımlıdır. Aracınız yoksa ya da bir yerden bir yere kendi aracınızla seyahat işlerinizi yoğunlaştırıyorsa uğraşmayın.

 

Günübirlik kiralama hizmetlerinin yanında uzun dönemli araç kiralama talebinde de bulunabilirsiniz. Böylece ekonomik fiyat tarifelerine ek, özel sözleşmeler yapabilirsiniz.

 

Araç Kiralama Hizmetlerimiz

 

Her kategoride olduğu gibi hizmet sektöründe de en önemli kriter güvendir. Karşılık güven ve anlayış içinde müşterilerimize verdiğimiz her türlü hizmetin arkasındayız. İstatistiklere baktığımızda son yıllarda araç ve ofis kiralama hizmetlerine olan talebin arttığı görüyoruz. Bu durum gösteriyor ki kiralama hizmetleri insanların işlerini gerçekten kolaylaştırıyor.

 

Trafiğe çıkan araç sayılarına baktığımızda 350 binden fazla aracın kiralık olduğu görüyoruz. Firmamızın müşterilerine sunduğu kiralama hizmetlerinde çok sayıda marka ve model seçenekleri bulunmaktadır. Manuel, hidrolik, otomatik direksiyon seçenekler, renk ya da konfor. Bir araçtan beklentiniz olan tüm kriterleri karşılayan yeni nesil otomobillerimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

Site sayfamızdan lokasyon hizmetlerimize erişebilir, Türkiye’nin her yerinden bize kolayca ulaşabilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat hizmet veren müşteri temsilcilerimizle sayfamız üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

 

Araç Kiralamanın Getirdiği Kolaylıkları

 

Araç kiralamanın amacı sadece seyahatler değildir. Satın almak istediğiniz araçlarla ilgili sürüş deneyimi elde etmek için bu hizmeti kullanabilirsiniz. Böylece daha doğru tercihler yapabilirsiniz.

 

Ticari anlamda toplu filo talebinizde her ayrıntıyı sizin yerinize firmamız düşünür. Trafik yönetmeliği ve her türlü mali prosedürler firmamıza aittir. Arıza, bakım onarım ve parça değişimi gibi zahmetli işlerle de siz uğraşmazsınız. Anlaşma paketlerimize tüm bu içerikler dahildir. Her türlü aksaklığı hesaba katan firmamız, arıza durumları için yedek araçlarını hazırda tutmaktadır. Böylece turlarınız aksamadan diğer araçlarımızı kullanabilirsiniz. Araç kiralama hizmet olarak ekstra talepleriniz olabilir.

 

Özel gün ve zamanlar için lüks bir araca ihtiyaç duyabilirsiniz. Düğün, nişan ya da ağır bir konuğun karşılanması gibi. Konuya göre en prestijli araç modellerini firmamızdan kiralayabilirsiniz. Tur özelliklerine göre araç kiralama talebinde bulunabilirsiniz. Hava alanı, limanlar ve her türlü kara yolları ile ilgili güzergahlar için taşıt talep edebilirsiniz. Böylece uçak ve deniz turları sonrası aracınızı iniş ya da varış noktasında hazır bulabilirsiniz.

 

KANU RENT A CAR

Kurtuluş Mah. Mücahitler Cad. No : 108/1 Çilem Apt ,
Seyhan / ADANA

+90 533 960 28 53
+90 322 459 61 20

https://www.kanurentacar.com

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Tıkla Ara
Yol Tarifi
adana seo adana oto kiralama adana rent a car halı yıkama makineleri